İçeriğe atla

Seo Forum Tanıtımı ve Sosyal İmleme Çalışması

 

100 FORUM TANITIMI & 150 SOSYAL İMLEME Hizmetimiz

 

 

100 FORUM SİTESİNDE TANITIM YAZISI BACKLİNK ::

Forum tanıtımı, tanıtım yazısının forum sitelerinde yayınlanan şeklidir. Aynı Haber Sitelerinde tanıtım yazısı yayınlama hizmetimizde olduğu gibi tercihen enaz 150 kelimelik bir makale içerisinden istenen 2 adet anahtar kelimeden link çıkışı verilerek Forum sitelerinde yayınlanan yazılardır. Forum tanıtımı çalışması tüm Seo hizmeti sağlayan webmaster arkadaşların, kurumsal Seo şirketlerinin seo hizmet paketleri içinde yer alan olmazsa olmaz çalışmalardandır.

100 Forum Tanıtımı çalışmamızdaki forum siteleri gayet kaliteli, işlek, otorite değeri iyi ve farklı yazılım tabanlı sitelerdir. Forum sitelerinde yayınlanan yazılar Googleda iyi üst sıralarda index almaktadır ve yayınlanan yazılar googledan hit çekmektedir. Forum siteleri diğer sitelere göre tanıtım yazılarında daha ön plandadır sebebi ise trafik ve ziyaretçileri bunun yanı sıra bir çok alanda bilgi edinme ve anlık cevaplamadan ötürü Google forum tanıtımlarını aşırıya kaçmadıkça yararlı görmekte ve istenilen şekilde sağlandığında başarılı Seo’ya katkı sunmaktadır. Kaliteli yazılan forum mesajları backlink almak için en etkin ve güvenilir işlemlerden biridir. Forumlardan alınan başarılı backlinkler news kayıtlı tanıtım yazılarından bile daha etkili olabilmektedir.  Forum sitelerinden alacağınız backlinklerin Seo açısından önemini sizlerde fark edip etkili bir backlink alma yöntemi olduğunun farkına bir süre sonra varacaksınız.

 

 

150 SOSYAL İMLEME SİTESİNDE BACKLİNK ::

Sosyal imleme tagza . fold gibi PR değeri yüksek sitelere anahtar kelimenizi ekleyerek o kelimeden sitenize çıkan linkler için oluşturulan sitelere
denir. Oldukça etkili bir backlink çalışmasıdır. Hızlı index alma sorunu olan siteler için vazgeçilmeyecek çalışmalardan biridir.

Sosyal imlemenin, imlemeden farkı; kaliteli sosyal ağlarda paylaşılması ve daha çok ziyaretçi tarafından görülmesidir. İmlemeler indeks/listeleme hızını arttırırlar ve ziyaretçi arttırılmasını sağlarlar.

Kaba bir açıklama yapmak gerekirse, imleme listelenme hızını artırır ve iyi düzeydeki sitelerden bağlantı elde etmeye yarar. Bu sayede alt sayfalar güçlenir. Alt sayfalara gelen ziyaretçi sayısı ve google’daki sıralama yükseliş gösterir, siteye erişim kolaylaşarak artar. Çok doğal olarak backlinklerin sayısı da artar. Önemli bir SEO kriteri olarak imleme sürekli kullanılmalıdır. Örnek olarak, bir makale 5-8 sitede paylaşılırsa iyi bir seviyeye sahip olunur.

Düzenli paylaşımlar sonucu sitenin listelenme hızı saniyelere kadar düşebilir. Listelenme hızına “toplist” ve “dizinler” de etki etmektedir.
İmleme yaparken de her zaman olduğu gibi aşırıya kaçılmamalı. Özellikle kaliteli imleme sitelerinde paylaşım en faydalısıdır.

Link adresi paylaşılan sitenin belirlediği kelimelerde yükselmesi ve index’lenme hızının artması gibi neticeler doğurmakdır.

 

Sipariş İletişim: guvenliseo@gmail.com

 

 

 

 

.

seo hizmeti, seo çalışması, seo paketleri, backlink, tanıtım yazıları, tanıtım yazısı, tanıtım yazısı yayınlama, tanıtım yazısı yayınlayan siteler, forum tanıtımı hizmeti, sosyal imleme siteleri