İçeriğe atla

Seo Çalışması Paketleri Tanıtım Yazısı Hizmeti

 

SEO ÇALIŞMASI PAKETİMİZ

( ANAHTAR KELİMELERİNİZDE YÜKSELME & ALEXA DÜŞÜRME GARANTİLİ )

( Güvenli Doğal Manuel Çalışmadır Siteniz Google Tarafından kesinlikle Ceza almaz Sandbox a Düşmez !! )

 

 

button1  SEO ÇALIŞMASI PAKET ÖZELLİKLERİ ::

 

> Toplamda 100+ adet ” PageRank 3 – Pagerank 7 ” Sitelerden ( Aralarında Google News ve Dmoz kayıtlı Alexa değeri çok iyi otoriter Haber Siteleride vardır) Backlink tanıtım yazısı yayınlama
> 100 adet Forum Sitelerinden tanıtım yazısı yayınlama + 150 adet Sosyal İmleme Sitelerinden Backlink Çalışması
> Sözlük tanıtımları , aktif entri girişi, başlık açılımı > Uludağ Sözlük, İnteraktif Sözlük, Meta Sözlük, Kutup Sözlük ….
> .edu ve  .gov uzantılı sitelerden tanıtım yazısı. DA & PA değeri en yüksek  siteler.
Gov Uzantılar : Gov inglizce government kelimesinde gelir ve türkçe karşılığı hükümettir. Bu uzantıyı bütün devletin kurumları kullanır ve örnek kullanım şekli www.osym.gov.tr gibidir.
Edu Uzantılar : Edu ingilizce Education kelimesinden gelir ve türkçe karşılığı eğitim demektir. Edu uzantıları genellikle üniversiteler kullanır.
Edu ve Gov siteler en yüksek pagerank ve trustrank değerine sahip olan sitelerden. Bu sitelerden gelen backlink aynı şekilde sizin sitenizinde pagerank ve trustrank değerinizin artmasını sağlar.
> Toplamda 500K Üyeli Twitter ve Facebook Sayfalardan Paylaşım
> Pr 9-8 ünlü otoriter sitelerden profil backlink çalışması. Yapılan çalışma Google+, Amazon, Drupal gibi yüksek Pr değerli sitelerden Profil backlink, makale yayınlama, alt sayfa oluşturma şeklinde yapılan çalışmadır. Dolayası ile bu itibarı en güçlü otoriter sitelerden backlink (geri dönüşümlü link) kazanmış olacaksınız. Domain Authority (Domain Otoritesi) oldukça yüksektir.
Seo Çalışmalarımız Kalıcıdır! Bizimle Çalışmayı Bıraksanız bile Hizmetimizin Faydası Devam Eder! Linklerimizi çekeriz Siteniz Geriler Zorlaması Tehdidi ile İş Yapmıyoruz !!
( Çalışma Aylık seo hizmeti dir ve 3 anahtar kelime üzerinden yapılmaktadır, Çalışma Siteyi Google Spam filter ( Sandbox) riskine sokmamak adına zamana yayılarak yapılır,  ortalama 15-20 Gün içerisinde tamamlanır ve paylaşımların ve tanıtımların hangi Sitelerde yapıldığının Raporu size Sunulur. Her tamamlanan çalışmadan sonra Rapor gönderilir. Google istenen anahtar kelimelerde Sıralamada Yükseliş ve Alexa Rank İyileştirme çalışmasıdır. )

 

Seo Paketi Sınırlı Süreli Kampanya Fiyatı >> 1200 TL (aylık çalışma)

 

 

 

 

HAN AJANS MEDYA REKLAMCILIK

Tanıtım Yazısı Yayını Sipariş İletişim: guvenliseo@gmail.com
Haber Siteni Ekle, Site Sahipleri:  guvenliseo@gmail.com

Ofis: Fındıkzade Millet cad. No: 92 Filiz apt. K.2 11/7 Fatih-İstanbul

Yayın temsilcisi: Metehan Samim