İçeriğe atla

EDU ve GOV Kalıcı Backlink Paketleri

60 Adet Yüksek Otorite Değerine Sahip EDU ve GOV Sitelerden Backlink Hizmeti

 

Son Google algoritmalarına ve güncellemelerine göre .edu ve .gov websitelerinden alınan backlinklerin değeri artmıştır. Edu ve Gov uzantılı domainlerden alınan backlinkler site Seo çalışmalarının en etkili bir parçasıdır. Edu Gov uzantılı websiteleri otorite değeri yüksek sitelerdir, Pagerank, Trustrank, Alexa, Mozrank ve Trustflow değeri yüksek sitelerdir. Google nezdinde itibarlı ve güvenilir siteler oldukları için bu sitelerden alınan backlinkler sizin sitenizi referans göstereceği için sizin sitenizinde pagerank ve trustrank değerinizin artmasını sağlar.

 

Gov Uzantılar : Gov inglizce government kelimesinde gelir ve türkçe karşılığı hükümettir. Bu uzantıyı bütün devletin kurumları kullanır ve örnek kullanım şekli www.osym.gov.tr gibidir.

Edu Uzantılar : Edu ingilizce Education kelimesinden gelir ve türkçe karşılığı eğitim demektir. Edu uzantıları genellikle üniversiteler kullanır.

 

Baclink seo açısından çok önemlidir. Kaliteli backlink çok daha önemlidir. İşte bu ayrımın yanı sıra edu ve gov sitelerinden alacağınız backlink çok daha önemlidir.  Google karşılıksız ve faydalı hizmet veren siteleri el üstünde tutar. Bu yüzden en çok edu ve gov sitelerini ödüllendirir.  Google göre en iyi içerik bu sitelerdedir çünkü kar amacı gütmezler. Bu Google’ın en büyük prensiplerinden bir tanesidir. Edu ve Gov otoriter backlink hizmetimizi tavsiye ediyoruz.
Özgün ve index sayısı fazla olan sitelerden alınan backlinkler, topluma yararlı bir amaç doğrultusunda çalışan site backlinkleri önemlidir.

 

 

Yapılan İşin Özellikleri ::

Tüm oluşturulan linkler seo’ya uygun olarak dofollowdur.
Farklı IP ve Profillerle oluşturulur ve güvenli Beyaz Şapka (white hat seo) Tekniğidir.
İşlem Esnasında Asla Herhangi Bir Bot veya Program Kullanılmaz, manuel olarak elle girilir.
Tüm oluşturulan linkler kalıcıdır.
Alexa Değerinizi Olumlu Yönde Etkiler
Google Tarafından Kısa Sürede Dikkate Alınırsınız.
Google İndex Hızınız Yükselmeye Başlar
İş Sonunda Tarafınıza Rapor Sunulur

Sipariş İletişim: guvenliseo@gmail.com

 

 

edu gov backlink